گروهی از خانواده های شهدا:

آقای احمدی نژاد                

نظام اسلامی گذشت كند تا شادمهر برگردد    


خبرگزاری انتخاب، همزمان با ایام فاطمیه وسالروز شهادت فاطمه زهرا (س) گروهی از خانواده های شهدا با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار اغماض و گذشت نظام اسلامی و بازگشت شادمهر عقیلی موسیقی دان و خواننده محبوب کشورمان شدند.

بنابراین گزارش، خانواده شهدا در نامه خویش به رئیس جمهور خواستار انعطاف، گذشت و اغماض مسئولین قوه قضائیه در قبال بازگشت شادمهر عقیلی شده و از جناب آقای دکتر احمدی نژاد خواسته اند واسطه بازگشت وی گردد. در این نامه تاکید شده است که بالطبع با عفو و گذشت نظام اسلامی و بازگشت وی به موطن خویش ، همچون گذشته فرصت خواهد یافت به فرهنگ ارزشی و دینی کشور خدمت نماید.

شادمهر عقیلی به دلیل اجرا و آهنگ سازی ترانه «یاس کبود» در مصیبت شهادت ام ابیهاء فاطمه زهرا (س) محبوب خانواده های ایرانی بوده و طرفداران زیادی در داخل و خارج از کشور دارد و به دلیل اینکه عضو خانواده بزرگ شهدا می باشد توانسته در دل رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدا جایی برای خود باز کند.

این خواننده جوان، متولد بهمن ماه سال 1351 در تهران بوده که در یک خانواده 6 نفره بزرگ شده است و در ایام دفاع مقدس و جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران دو تن از برادرانش به مقام رفیع شهادت نائل گردیده اند.

وی از کودکی به سمت آلات موسیقی کشیده شد و با پیانو آشنا شد؛ اما در سن ده سالگی ویلن را به عنوان ساز اصلی انتخاب نمود.

عقیلی در سال 1376 به واحد موسیقی صدا و سیما رفت و در کنار موسیقی به بازیگری نیز می پرداخت. وی 4 سال قبل روانه آمریکا شد واز آن تاریخ بارها خواسته به ایران مراجعت نماید که بدلیل ترس از پیگرد های قضایی موفق به این امر نگردیده است